FORD KA 1,2, SE, 69 HK, 51 KW
KM-visning: 248.257 km
Sidst synet: 28/05-2020
Køretøjet har været startet men advarselslampe slukkede ikke. (se foto)
Køretøjets koblingsfunktion er utilfredsstillende, meget blød.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Styretøj er løst.
Der er ridser på forkofanger, bagskærm i venstre og højre side.
Der er mug i kabinen.
Bagklap kan ikke åbnes.
Der er rust på motorhjelmen.
B2B nummer | 52773 BF49088 |
FORD
KA
1,2 SE
2010-05-06
2020-05-28
1320
248257
Har huller
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.