FORD MONDEO 2,0 SCTI, titanium, M6, BA7, 203 HK, 149 KW, stationcar
KM-visning: 234829 km
Sidst synet: 11/01-2023
Forruden er revnet.
Køretøjet har p-sensor foran, bagved og på siderne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4-5 mm
Antenne mangler.
17’’ alufælge, med brugsspor.
Afdækning over bagagerum mangler.
Der er bule i højre bagdør og på bagkofanger.
Fører og passagerer sæde el-justerbare, førersæde med memory.
Der er lakskade på bagkofanger højre side, højre forskærm og forkofanger flere steder.
Der er bule og stenslag på motorhjelm.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 60172 AB33052 |
FORD
Mondeo Titanium F3
F3 2.0 SCTi (203 HK) M6 - BA7 Stationcar Man.
2013-01-18
2023-01-11
2300
2012
234829
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.