Ford Mondeo, personbil, stationcar, 5 døre
KM-visning: 97.469 km
Sidst synet: 02/09-2022
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Køretøjets koblingsfunktion er utilfredsstillende, meget blød.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
16’’ alufælge, med brugsspor.
Supplerende oplysninger fra registrerings attest: tilkoblingsanordning: ja.
Udstødning defekt.
Fjernbetjening defekt.
Der er ridser på motorhjelmen samt venstre side af køretøjet.
Der er buler/rust på motorhjelm, taget, bagkofanger, højre forskærm og bagskærm.
Der er mug i kabinen.
Loftbeklædning delvist løs i bagagerummet.
Midterarmlæn foran er løs.
Sælger oplyser: har en del buler.
B2B nummer | 59329 KF11457 |
FORD
MONDEO
UOPLYST
2004-11-26
2022-09-02
2075
97469
Trænger til rengøring
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.