FORD TRANSIT CONNECT 220 S - 2,8 TDI VAN
Bilen er startet og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang. Se video
Sælger oplyser at bilen er startet med booster idet batteri er faldet sammen.
Årgang: 2006
KM: 108.233
Sidst synet ved km 101.000 . Godkendt 28-10-2021
Sidste service ved km 101.450. Se foto
Ved gennemgang er der blandt andet bemærket følgende:
Side- og bagdør kunne ikke åbnes ved gennemgang
Blink på tag
Sædevarme. Se foto
Tæring på venstre forskærm. Se foto
Lygteglas bagerst i venstre side er revnet. Se foto
Med bremser: 800 kg
Uden bremser: 750 kg
Vinduer, spejle er uden væsentlige synlige fejl. Lygteglas bagest venstre side revnet, øvrige lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inderskærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilens registreringsattest medfølger.
Bilen sælges uden nummerplader.
Sælger oplyser at bilen virkede ved hensætning på lager.
B2B nummer | 60717 |
FORD
TRANSIT CONNECT
220 S 1,8 TDI
2006-01-04
2021-10-28
2225
2006
108.233
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |