HOLDER C250 redskabsbærer med transport lad monteret med HYDROMANN 200H valseudlægger samt NESBO FH 1500P fejekost
Maskinen er startet og kørt på pladsen af sælger. Se video
Årgang 2014
Timer 4195,2
Sidste service ved 3788 timer. se foto
Ved gennemgang er følgende blandt andet noteret:
Plastik højre side ved førerkabine revnet
Hydraulik udtag for/bag
Strømudtag bagest
Vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
NESBO FH 1500P fejekost:
Årgang 2011
Vægt 210kg.
Redskabsbæreren har/kan have - rust, gennemtæring og stenslag.
Sælger oplyser at alt virkede ved hensætning på lager.
Rust/ridser/buler/slitage efter alder og brug.
Afhentning skal være sket før d. 19-12-2024 eller først efter 06-01-2025
Maskinen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Maskinen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af maskinen.
Maskinen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af maskinen på vegne af sælger.
B2B nummer | 60392 |
HOLDER - HYDROMANN - NESBO
C250 - 200H - FH 1500P
Serienummer: |
212001185
2014
CE Mærket: |
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.