HONDA F 810 To-hjulet traktor med kost
Startet, kosten virker. Traktor ikke kørt. Se video
Sælger oplyser at kabel til fremdrift ikke virker.
HONDA motor
Bredde: ca. 1,00 meter
Højde: ca. 1,30 meter
Længde: ca. 2,50 meter
Bredde på kost ca. 1,00 meter
Rust/ridser/buler/slitage efter alder og brug.
Traktoren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traktoren har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Traktoren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traktoren.
Traktoren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traktoren på vegne af sælger.
B2B nummer | 60329 |
HONDA
F 810
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.