HYUNDAI I10 1,0, hatchback
KM-visning: 102.755 km.
Sidst synet: 05/09-2022 – godkendt.
Køretøjet har været startet men advarselslampe slukkede ikke, se foto.
Køretøjet er trafikskadet.
Lys og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Forruden er revnet.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm.
Der er 4 sæder inklusive førersædet.
Der er ridser på for og bagkofanger.
Køretøjet er trafikskadet: buler på hele venstre side, spejl mangler, vindue ved førerdør itu.
Venstre bagerste hjulkapsel er skæv.
Bagerste kofanger er revnet.
Med krav fra SKAT, tillægges moms på dette køretøj ved salg i DK.
| B2B nummer | 67684 CA90056 |
CA90056
NLHA851AAKZ470791
HYUNDAI
I10
1.0 (hatchback)
2018-09-20
| Sidste synsdato: |
2022-09-05
| EURO-norm: |
VI
| Drivmiddel: |
1324
| Km visning: |
102755
| Nummerplade: |
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.