JOHN DEERE gator, TE 4 x 2, electric, AB22.
Drivmiddel: el
De sidste 5 cifre i Chassisnummer: 00059
KM-visning: 1425,5 km
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Køretøjets bremser virker ikke, parkeringsbremsen har minimal virkning.
Forrude, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Der er konstateret defekt lys – enkelte pærer er defekte.
Køretøjet har anhængertræk – standard kugletræk og gafler.
Vurderet resterende dækmønster: foran – ca. 3-4 mm, bag – ca. 4-5 mm.
Dækstørrelse: foran – 240/60 – 10, bagpå – 24 x 12.00 – 10.
Der er 2 sæder inklusive førersædet.
On-board lader – ikke funktionstestet, tilstand ukendt.
Instrumentbord er defekt.
Gitre til sidefjælder medfølger.
Gaffeltræk foran.
Der er tippelad.
Der er diverse arbejdslygter.
Gummilister på førerdøren er defekte.
Dækglas på højre baglygte er revnet.
Tilladt totalvægt – 1350 kg.
Højre forskærm er defekt.
Venstre fordør lås defekt (udvendig del), kan kun åbnes indefra.
Supplerende oplysninger (information fra registreringsattest): tilkoblingsanordning: ja.
| B2B nummer | 67540 |
AR17038
1M04X2EECFM100059
JOHN DEERE
GATOR
TE
2015-12-03
| Drivmiddel: |
Elektrisk
1350
| Km visning: |
1425,5
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.