Beskrivelse
JUMBO Facade Stillads på Brenderup Trailer
Komplet Jumbo Facade alu stillads på Brenderup Trailer
Traileren er bygget med en solid stålramme fastmonteret på traileren.
Brenderup 3 tons trailer, ca. 4,20 m lang.
Traileren sælges uden nummerplade.
Sælger oplyser at stilladset er fuldt funktionsdygtigt.
Sælges kun samlet og traileren medfølger.
Traileren indeholder:
Hegn & skråstivere: 140 stk.
Konsoller med/uden horn: 25 stk.
Stilladsfødder: 50 stk.
Fastgørelser: 50 stk.
Stilladsdæk 3 m m/lem: 7 stk.
Stilladsdæk 3 m u/lem: 23 stk.
Hegnsholdere: 30 stk.
Stilladsnøgler: 3 stk.
Rammer m/bund: 18 stk.
Rammer u/bund: 21 stk.
Stilladsskilte
“Grise”
Øjer: 100 stk.
Halve rammer: 19 stk.
Kvarte rammer: 16 stk.
Ekstra fastgørelser: 15 stk.
Blandet faste / skrå / dreje-koblinger: 83 stk.
1 meters dæk: 3 stk.
Dobbelramme: 1 stk.
Skærmkasser (store + små): 50 stk.
Hegnstoppere: 14 stk.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
| B2B nummer | 84653 BN3153 |
| Mærke: |
Jumbo
|
| Tilkommer der moms?: |
Ja
|
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|