KIA PICANTO 1.0 5-dørs Man. 5, 69 HK, 50,7 KW
KM-visning: 69.359 km
Sidst synet: 23/03-2023
Køretøjet har batteri defekt.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
2 stk. hjulkapsler mangler.
Der er ridser på venstre og højre for og bagdør, bagkofanger, bagklap, højre bagskærm og tag.
Der er mærker fra klistermærke på højre og venstre fordør.
B2B nummer | 59278 AD72239 |
KIA
PICANTO
1.0 5-dørs Man. 5
2013-03-13
2023-03-20
1340
2013
69359
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.