Beskrivelse
1 stk. KLIPPO græsslåmaskine.
Motor: BRIGGS & STRATTON, med oliefilter.
Maskinen har været startet på lokation, motorblok revnet.
1 stk. STIHL HSA 86 hækkeklipper, batteridrevet.
Sværd længde – 68 cm.
Mangler batteri.
Materiale er ikke funktionstestet.
1 stk. STIHL buskrydder.
Type: LEM 131/R.
Maskine er ikke komplet – se foto.
Maskine kan ikke starte.
2 stk. STIHL løvblæser.
Type: SH88K.
Maskine har været startet på lokation.
Fylder 2 palle, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 117 cm
L x B x H: 120 x 80 x 50 cm
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 54568 54569 |
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|