Beskrivelse
LAND ROVER DISCOVERY 4 3,0D AUT.
KM-visning: 64.608 km
Sidst synet: 2023-09-22
Køretøjet har været startet og kørt med, på lokationen.
Der er 1 stk. nøgle til køretøjet.
Køretøjet har klimaanlæg.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Køretøjet har p-sensor foran, bagved og på siderne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Sælges uden nummerplade.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 55936 KF10889 |
Reg. Nr.: |
KF10886
|
Chassisnummer: |
SALLAAAM6CA626161
|
Mærke: |
LAND ROVER
|
Model: |
DISCOVERY 4
|
Type: |
3,0D AUT.
|
Første registreringsdato: |
2012-05-03
|
Sidste synsdato: |
2023-09-22
|
Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Nej
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
750
|
Totalvægt (Kg): |
3240
|
Nummerplade: |
Sælges uden
|
Startet: |
Ja
|
Anhængertræk: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|