MERCEDES BENZ 1120 lastbil, brandsluknings/redningskørsel, 4 x 2
KM-visning: 29.082 km
Sidst synet: 13/12-2024 – godkendt.
Euronorm: Euro III
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Forrude, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Enkelte pærer er defekte.
Køretøjet har anhængertræk – standard kugletræk, gaffeltræk, 7 polet el stik.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 8 mm
Dækstørrelse: 265/70 x 19,5.
Der er 9 sæder inklusive førersædet.
Supplerende oplysninger (information fra registreringsattest): anmeldt til firmakørsel, udrykningskørsel, lukket kasse.
Der er udrykningshorn og diverse advarselslamper – ikke funktionstestet.
Der er originale ROSENBAUER opbygning med pumpe og diverse materielrum, mandskabskabine til 6 personer.
Der er jalousi i døre til alle materiel og pumperum.
Håndtag til pumperum er defekt.
Håndtag til rudeoptræk på venstre fordør er defekt.
Gasdæmper til inspektionsklap foran på førerhuset er defekt.
Der er tagbagagebærer med diverse stiger.
Størrelse, ca.: længde – 700 cm, bredde – 250 cm, højde – 290 cm.
| B2B nummer | 67225 KF11232 |
KF11232
WDB6770171K120771
MERCEDES-BENZ
1120
1996-01-01
| Sidste synsdato: |
2024-12-13
| Drivmiddel: |
11000
| Km visning: |
29082
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.