MERCEDES BENZ B-klasse 180d, 7G-DCT
KM-visning: 168.416 km
Sidst synet: 08/04-2025 – godkendt.
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjet har navigation.
Forrude, lys og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Stenslag på venstre og højre spejlkasse
Køretøjet har p-sensor foran, bag på og på siderne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
17’’ alufælge med brugsspor.
Supplerende oplysninger (information fra registreringsattest): tilkoblingsanordning: ja.
Der er ridser på venstre for- og bagdør, forreste kofanger, højre bagskærm og bagdør og på højre panel under fordøren.
Der er rust på bilen.
Udstødningen har en lille utæthed.
Med krav fra SKAT, tillægges moms på dette køretøj ved salg i DK
| B2B nummer | 67526 DZ69963 |
DZ69963
WDD2462121N207534
MERCEDES-BENZ
B-Klasse
180 d 7G-DCT
2017-05-31
| Sidste synsdato: |
2025-04-08
| Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
725
| Drivmiddel: |
1985
| Km visning: |
168416
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
God
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.