MERCEDES BENZ VIANO, 149 HK, 110 KW, med partikelfilter
Bilen er brugt i Danmarks Radio
KM-visning: 303.362 km
Sidst synet: 17/08-2023
Bilen har været startet og kørt med, på lokationen.
Kabine og sæder fremstår i pæn stand.
Der er skinnesystem i bund og 2 stk. flytbare flystole bag samt separate stole for..
Bilen har klimaanlæg.
Det er ridser og mindre buler og skrammer rundt på bilen
Bilen har p-sensor foran og bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er gitter i bilen bag passager stolene.
Der er buler på tag.
Bagkofanger er løs i venstre side.
For kofanger er løs i højre side.
Der er monteret alu-skab med 4 skuffer fra HAARBY KAROSSERI bag i kabinen.
Der er inverter og 220 W stik i kabine – se foto.
Køretøjet har partikelfilter.
B2B nummer | 59817 XK89433-4 |
MERCEDES-BENZ
VIANO
UOPLYST
2009-06-03
2023-08-17
3050
303362
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.