MERCEDES BENZ VITO 113 CDI, 136 HK, 100 KW
KM-visning: 172.294 km
Sidst synet: 20/12-2023 – godkendt.
Forruden er revnet.
Højre baglygteglas defekt.
Højre nummerpladelys defekt.
Køretøjet har p-sensor foran og bag på.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 6 mm
Der er 2 sæder inklusive førersædet.
Der er ridser/mærker fra klistermærker/logo hele vejen rundt om bilen.
For og bagkofanger revnet.
Motorhjelmen er bulet.
Der er udskæring i bagklap.
Antennemast monteret på tag.
Håndtag til hjelmkabel defekt.
B2B nummer | 54033 XM96676 |
XM96676
WDF63960313679014
MERCEDES-BENZ
VITO
113 CDI
2011-11-29
2023-12-20
3200
172294
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.