Mærke: MERCEDES-BENZ
Model: Vito Kassevogn
Version: 122 CDI Kassevogn Kort
Registreringsnummer: AE20846
Reg. att: Ja
Attester/dokumenter: Reg. attest
Drivmiddel: Diesel
Chassisnummer: WDF63960113844570
Sidst synet: 2023-12-20
1. registrering: 2013-12-11
KM-visning: 207.015
Antal nøgler til køretøjet: 2
Opstartet: Ja - Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjet har klimaanlæg
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller
Der er stenslag i forruden
Køretøjet har anhængertræk
Lys er uden væsentlige synlige fejl
Lygter er uden væsentlige synlige fejl
Antal sæder inklusiv førersædet: 2
Antal siddepladser ifølge reg. attest: 3/0
Vurderet resterende dækmønster i mm: 6
Kabinetilstand: Almindelig slitage
Ridser:
Forreste kofanger, bagerste kofanger og på spejlkasse
Venstre: forskærm, fordør og side
Højre: fordør og bagskærm
Rust:
Venstre dørpanel, bagdør og dørhængsel
Højre dørpanel
To tagbøjler
| B2B nummer | 67502 |
AE20846
WDF63960113844570
MERCEDES-BENZ
Vito Kassevogn
122 CDI Kassevogn Kort
2013-12-11
| Sidste synsdato: |
2023-12-20
| EURO-norm: |
Euro V
| Drivmiddel: |
| Km visning: |
207015
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.