NEW HOLLAND T5 Electro Command 95 EC, 4 WD, 13.6R24 -16.9R34 med front/bag lift
Sælger har kørt traktoren på pladsen. Se video
Årgang: 2015
Reg.nr.: AU 487
Timer: 9111,5
Drivmiddel: Diesel
Tilladt Totalvægt: 7.400 kg
Traktoren fremstår pæn og velholdt efter alder og brug.
PTO bag
Traktoren har hydraulikudtag for/bag
Strømudtag for/bag
Ekstra sæde i førerkabine. Se foto
Tilkoblingsanordning (Information fra registrerings attest.)
Sælger oplyser at der er defekt leje (højre baglår), på aksel til højre baghjul.
Rust/ridser/buler/slitage efter alder og brug.
Sælger oplyser at traktoren virkede ved hensætning på lager.
Traktoren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traktoren har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Traktoren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traktoren.
Traktoren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traktoren på vegne af sælger.
| B2B nummer | 61599 |
AU487
000ZFJJ01757
NEW HOLLAND
T5.95 EC
4 WD 13.6R24 - 16.9R34
2015-03-18
| Drivmiddel: |
7400
| Model Årgang: |
2015
| Time tæller visning: |
9111,5
| Nummerplade: |
| Startet: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
| CE Mærket: |