NEW HOLLAND TN 70 F traktor med GMR kost, FJÄRÅS valseudlægger samt GMR-STENSBALLE klippebord
Sælger har startet og kørt traktoren på pladsen. Se video
Årgang 2004
Timer: 5770
Sidste service ved 5557 og 5672(lille) timer. Se foto
Traktoren er monteret bagest med Fjärås 800/1200 valseudlægger
Traktoren er monteret forrest med HWH A-ramme samt hydraulisk kost fra GMR
Traktoren har hydraulik udtag for/bag
Front/bag lift
Lygter foran er revnet. Se foto
PTO bag
Træk krog
GRAMMER førersæde
Traktoren har/kan have rust og ridser efter alder og brug, men fremstår ellers velholdt og i god stand i forhold til alder og brug.
Følgende medfølger til traktoren:
GMR 1300 kost hydraulisk trukket og hydraulisk svingbar.
Fjärås 800/1200 valseudlægger/saltspreder
Årgang 12 md 2006
Vægt 310 kg
Volumen 800 liter
GMR-STENSBALLE FH 2500 P rotorklipper
380 kg
Dimension:
Dybde ca. 2,00 meter
Bredde ca. 2,50 meter
Højde ca. 0,90 meter
Der medfølger ekstra udstyr placeret i kasse. Se foto
Vinduerne og spejlene er uden væsentlige synlige fejl, men kan have mindre ridser.
Registreringsattest medfølger.
Sælger oplyser at traktoren med udstyr var funktionel da det blev hensat på lager
Traktoren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traktoren har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Traktoren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traktoren.
Traktoren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traktoren på vegne af sælger.
B2B nummer | 49821 |
NEW HOLLAND
TN
70 F
2004-07-06
2009-10-27
4000
2004
Time tæller visning: |
5770
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |