NISSAN QASHQAI MHEV 158 2WD, Xtronic
KM-visning: 17.328 km
Første registreringsdato: 2024-01-29
Køretøjet har været startet med booster og kørt med på lokationen.
Køretøjet har navigation.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5-6 mm
20’’ alufælge, med brugsspor.
Der er skader på højre for- og bagdør.
Der er glastag/skydetag.
Afdækning over bagagerum mangler.
El justerbare fører og passagersæde.
El betjent bagklap.
HUD – head up display.
Med krav fra SKAT, tillægges moms på dette køretøj ved salg i DK
| B2B nummer | 54914 DY45938 |
DY45938
SJNTAAJ12U1334061
NISSAN
QASHQAI
MHEV 158 2WD Xtronic
2024-01-29
| Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
725
| Drivmiddel: |
1985
| Km visning: |
17328
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.