Beskrivelse
Pallereol - Gavl og vanger samt endestykker.
6 stk. Pallereol blå gavl med fod. Højde 2,5 m. Bredde: 1,10 m.
2 af gavlene har en lille skade i bunden.
Fylder 1 palle (LBH) 2,5x1,3x0,8 m.
2 gavle til pallereol:
1 stk. blå med fod fra Hans Høy Lagerinventar A/S. Højde: 4,0 meter. Bredde: 1,10 meter.
1 stk. gavl. Højde 4,5 m. Bredde: 1,10 m.
Vanger til pallereol:
2 stk. længde 0,94 m.
6 stk. længde 1,85 m.
1 stk. dobbeltvange med endestykke. Vange længde: 0,88 m. Endestykke længde: 1,07 m.
Fylder 1 palle (LBH) 185x92x41 cm.
3 stk. Vange til pallereol med endestykke. Længde på vange: 1,78 m. Endestykke: 1,07 m.
Fylder 1 palle (LBH) 178x110 cm.
Fylder sammenlagt 4 paller.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 53235 53236 53237 53238 |
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|