SKODA SUPERB 3.6 V6 260 Hk Hatchback 4x4 Dsg
KM-Visning: 250453
Køretøjet har klimaanlæg
Midterkonsollen har huller.
Vurderet resterende dækmønster:
1. aksel: ca. 6 mm
2. aksel: ca. 6 mm
Sidst synet: 08-09-2020
Antenne mangler
Metalplade på måtten foran ved højre forsæde.
Førersædet er elbetjent med memoryskum.
Højre forsæde er elbetjent.
Der er huller i for og bagkofanger efter udrykningslamper.
Der er skrammer på venstre bagdør samt venstre bagskærm.
Der er skade på bagklap.
Der er ridser på højre bagdør.
Der er bule på motorhjelm.
Højre baglygteglas er revnet.
Betræk på førersæde er gennemslidt.
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift på denne bil.
Der tilkommer ikke moms på denne bil.
Se billeder og fanen yderligere info for mere information.
Bilen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Bilen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for afhentning af bilen.
Bilen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at Bilen ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 39091 |
SKODA
SUPERB
3.6 V6 260 Hk Hatchback 4x4 Dsg
13. August 2014
08-09-2020
2014
250453
Almindelig slitage
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
A: Køretøjet fungerede tilfredsstillende ved sidste brug.