OPEL ASTRA 1,6 sports tourer, 116 HK, 85 KW
KM-visning: 58.737 km
Sidst synet: 17/04-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Lygter og spejle har ridser.
Greb/håndtag har ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Der er ridser på motorhjelm, forkofanger, bagkofanger, tag og bagklap, venstre og højre forskærm og bagskærm, venstre og højre for og bagdør.
Der er buler på motorhjelm, bagkofanger, bagklap og højre bagskærm.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64274 AC64083 |
ASTRA
1,6 Sports Tourer
2013-04-04
2023-04-17
2010
2013
58737
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.