OPEL ASTRA WAGON 1,6
KM-visning: 83515
Vurderet resterende dækmønster: ca. 7 mm vinter
Der er lakafskalning på greb/håndtag foran på venstre side og højre bagved.
Der er lakskader og små buler i bagklappen, højre bagskærm, højre bagdør, højre fordør, højre forskærm, forkfanger, motorhjelm, venstre fordør, venstre bagdør, venstre bagskærm og bagklappen.
Der er holder til udstyr på begge a-stolpe beklædninger.
Låg på midter armlæn mellem forsæder er defekt.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 60011 BF47949 -2 |
ASTRA WAGON
1,6
2010-04-29
2022-06-27
1860
83515
Slidt
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.