OPEL CORSA 1,2, 5-dørs, 86 HK, 63 KW
KM-visning: 64.733 km
Sidst synet: 18/04-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Lys og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Det er defekter på spejle - ridset.
Der er stenslag/buler på motorhjelmen.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Antenne mangler.
Der er ridser og buler på forkofanger og højre forskærm.
Der er ridser på højre side, tag, bagkofanger, venstre side og venstre spejl.
Der er en liste ved førerdøren som er defekt.
Hattehylden defekt i højre side.
Køretøj har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
B2B nummer | 64262 AC64078 |
CORSA
1,2 5-dørs
2013-04-04
2023-04-18
1625
2013
64733
Trænger til rengøring
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.