OPEL CORSA, 1,4
Sidst synet: 2023-08-01 - godkendt
KM-Visning: 205.961
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Forruden er revnet.
Der er ridser på spejlene, og venstre forlygte er mat i glasset.
Venstre blinklys ved forskærmen er defekt.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Kabinen har huller.
Der er ridser på kølerhjelmen, forreste kofanger, bagerste kofanger, bagklappen, venstre for- og bagskærm, venstre for- og bagdør, højre for- og bagskærm.
Der er rust/lakskade på højre fordør i bunden.
Bagerste kofanger er gået fra i højre side - se billede
Der er buler i højre i forskærm.
B2B nummer | 52888 DV43141 |
CORSA
1,4
2011-06-30
2023-08-01
1615
205961
Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.