OPEL MOVANO 2,5 CDTI varebil med MAXLIFT kran på lad
Årgang 2009
Km 401.262
Sidst synet ved km 380.000. Godkendt 07-04-2021.
Sidste service ved km 395.000. se foto
Kran årgang 2016.
Sælger oplyser:
At kran virkede ved henstilling
At motorlampe lyser/ukendt fejl
At abs lyser
At bageste udstødning mangler.
El ruder. Ikke testet
Førersæde slidt/hul. Se foto
Stenslag/revne i forrude. Se foto
Træk
Ekstra plade lagt i lad. Se foto
Rust/ridser/buler/slidtage efter alder og brug. Se foto
Med bremser: 2000kg
Uden bremser: 750 kg
Vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inder skærme er ikke kontrolleret.
Der tilkommer moms på denne auktion.
B2B nummer | 49940 |
MOVANO
2,5 CDTI
2009-02-24
2021-04-07
3500
2009
401.262
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |