Beskrivelse
OPEL Movano forhøjet og forlænget varevogn med OK læssebagsmæk
Bilen startede straks uden mislyd
Bilen er kørt på pladsen
Pænt karrosseri med få ridser, skrammer og småbuler
Bilen har OK LIFT/læssebagsmæk med max 400 kg belastning
Bilen har alu-tagbagagebærer med stige rulle samt stige monteret på højre bagdør
Førerkabine og sæder i pæn stand
Km kun: 53698
Der er skinnesystem i bund i varerum
Der medfølger 2 stk. skuffeelementer samt én løs stol.
Der medfølger 3 stk. nøgler
Bilen er brugt i Danmarks Radio
Der er ikke betalt dansk registreringsafgift
Der tilkommer moms
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 48187 XC97140 |
Reg. Nr.: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Chassisnummer: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Mærke: |
OPEL
|
Model: |
MOVANO
|
Type: |
UOPLYST
|
Første registreringsdato: |
2009-02-17
|
Sidste synsdato: |
2021-03-04
|
Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Nej
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Drivmiddel: |
Diesel
|
Totalvægt (Kg): |
3500
|
Km visning: |
53698
|
Nummerplade: |
Sælges uden
|
Startet: |
Ja
|
Anhængertræk: |
Nej
|
Kabinetilstand: |
God
|
Aksel konfiguration: |
4 x 2
|
Generel samlet vurdering: |
B: Materiellet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.
|