OPEL MOVANO varebil
KM-visning: 198.498 km
Sidst synet: 02/01-2024 – godkendt.
Køretøjet har været startet men advarselslampe slukkede ikke – se foto.
Der er 1 stk. nøgler til køretøjet.
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Der er konstateret lys defekt – nummerpladelys, havariblink defekt.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Der er 4 sæder inklusive førersædet.
Antal siddepladser (information fra registreringsattest): 6
Supplerende oplysninger (information fra registreringsattest): åbent lad med sidefjæle, lad længde: 3.00 – 3.99 m.
Alu-varekassen monteret på ladet er demonterbar
En nakkestøtte mangler.
Der er rust på kanten af kabinen ved antennen og ved trækkrog.
Der er ridser på forreste kofanger.
Der er CARGO lift, 2-4 til 750 kg – virker fint.
Plastinddækning ved højre forlygte mangler.
| B2B nummer | 67523 VN93785 |
MOVANO
UOPLYST
2007-12-13
| Sidste synsdato: |
2024-01-02
| Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
| Drivmiddel: |
3500
| Km visning: |
198498
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.