Beskrivelse
OPEL VIVARO 2,5 CDTI Aut.
Bilen startede straks uden mislyd og er kørt på pladsen
Varerum er indrettet med skinnesystem i bunden
Der er tre separate flystole i bag og to separate stole i front.
Der er skuffesystem i varerum
Bilen er brugt i Danmarks radio
Seneste periodesyn d. 20.09 2022 uden anmærkning
Km: 167.743
Tandrem skiftet d. 25/4. 2019 ved: 115.097 km
Der er trykbuler i tagplade men det kan ikke ses fra kabine.
Bilen fremstår ellers pænt med begrænsede ridser og skrammer
Kabine og sæder fremstår i pæn stand
Der er ikke betalt dansk reg. afgift.
Der tilkommer moms
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 56563, VX97107 |
Reg. Nr.: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Chassisnummer: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Mærke: |
OPEL
|
Model: |
VIVARO
|
Type: |
2,5 CDTI AUT.
|
Første registreringsdato: |
2008-06-18
|
Sidste synsdato: |
2022-09-20
|
Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Nej
|
Tilkommer der moms?: |
Ja
|
Drivmiddel: |
Diesel
|
Totalvægt (Kg): |
3005
|
Model Årgang: |
2018
|
Km visning: |
167.743
|
Nummerplade: |
Sælges uden
|
Startet: |
Ja
|
Anhængertræk: |
Nej
|
Kabinetilstand: |
God
|
Aksel konfiguration: |
4 x 2
|
Kabinekøling: |
A/C
|
Generel samlet vurdering: |
B: Materiellet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.
|