Opel Vivaro 2,5 CDTI Automatic, 8 personers bus inkl. fører, brugt i DR
Bilen startede straks uden mislyd
Bilen er kørt på pladsen
Seneste periodesyn d. 2/12 2019 uden anmærkning
Der medfølger to nøgler
Bilen har originalt navigationssystem
Bilen har P sensor bag
Ruder og spejle fremstår uden væsentlige fejl
Lys og lygter fungerede ved gennemgangen
Bilen har vinterhjul (mønster for ca: 5 mm, Mønster bag ca: 5 mm)
Sidebeklædning i venstre side i bagagerum mangler
Bilen har bule i venstre bagskærm samt bule i panel under højre fordør
Der er overfladerust i bund indvendig i bagklap
Der er svag piben fra generatorrem i tomgang
Bilen har partikelfilter
B2B nummer | 48753 VT91065 |
Opel
Vivaro 2,5 CDTI Aut.
8 personers bus
03.01.2008
02.12.2019 uden anmærkning
265658
Almindelig slitage
4 x 2
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.