PEUGEOT 107 1,0, 5D, 68 HK, 50 KW
KM-visning: 273.578 km
Sidst synet: 22/01-2020
Køretøjet har batteri defekt.
Køretøjets koblingsfunktion er utilfredsstillende, fordi meget lang.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Gearskift hårdt.
Der er buler på højre forskærm.
Der er ridser på højre side, bagkofanger og venstre side.
Hattehylde defekt.
Antager der er fejl i stelforbindelsen lamperne i instrumentbræt lyser og servo hopper af og på.
B2B nummer | 52777 AR19912 |
PEUGEOT
107
1,0I 68HK.5D.
2009-03-25
2020-01-22
1190
273578
Har huller
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.