PEUGEOT 208 1,6 E-HDI, 92 HK, 68 KW, 5-d
KM-visning: 169.751 km
Sidst synet: 09/09-2024 – godkendt.
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjet har servicebog med opdateret service.
Forrude, lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Enkelte defekte pærer.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Hjulkapsel på venstre baghjul mangler.
Støtte til åbenstående motorhjelm mangler.
Greb til motorhjelmsopluk knækket.
Overfladerust på underkant af bagklap.
| B2B nummer | 67620 JW29876 |
JW29876
VF3CC9HP0CT075847
PEUGEOT
208
1,6 E-HDI 92 HK 5-D
2012-08-22
| Sidste synsdato: |
2024-09-09
| Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
570
| Drivmiddel: |
1625
| Km visning: |
169751
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.