PEUGEOT 508, PURETECH, 130, 5D, EAT8
KM-visning: 8799 km
Køretøjet har været startet og kørt med på lokationen.
Køretøjet har navigation.
Køretøjet har p-sensor foran, bag på og på siderne.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
17’’ alufælge, med brugsspor.
Supplerende oplysninger (information fra registreringsattest): udlejning uden fører.
Uoriginalt batteri monteret.
Fysisk størrelse på batteriet er mindre end originalen.
Med krav fra SKAT, tillægges moms på dette køretøj ved salg i DK
| B2B nummer | 52808 DM26681 |
DM26681
VR3FPHNSTNY573633
PEUGEOT
508
PureTech 130 5D EAT8
2022-09-02
| Drivmiddel: |
1970
| Km visning: |
8799
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
God
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.