Beskrivelse
RANSOMES MAGNA 10”, 9 leds, 6 bladet Hydropower cylinderklipper til montering på traktor
Årgang 2009
Se video af produktet.
Fuld hydraulisk cylinderklipper
Monteret med el-hydraulisk løft og sænk af klippeled
Klippehøjde: 13-65 mm
Til traktor for/bag
4 led foran
5 led bagpå
Målflytter
Klipper er 10”, 8 bladet. Se foto
PTO drevet hydraulikanlæg
Ekstra klippehoved medfølger. Se foto
Rust/ridser/buler/slidtage efter alder og brug.
Sælger oplyser at maskinen virkede ved henstilling på lager.
Der tilkommer ikke moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
B2B nummer | 49946/49947-2 |
Mærke: |
RANSOMES
|
Model: |
MAGNA 10”, 9 leds, 6 blade Hydropower
|
Tilkommer der moms?: |
Nej
|
Model Årgang: |
2009
|
Generel samlet vurdering: |
B: Materiellet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.
|