RENAULT CAPTUR, DCI, van, 90 HK, 66 KW
KM-visning: 157.531 km
Sidst synet: 31/03-2023
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er 2 sæder inklusive førersædet.
Der er ridser på højre bagskærm, højre bag og fordør, venstre bagdør, forkofanger og tag.
Der er ekstra aluminiumsfælge, størrelse: 205 / 60 16R.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Plastik trekant ved bagrude venstre side er faldet af, ligger på passagersædet – se foto.
Bilen er belagt med ’’folie’’.
B2B nummer | 59306 BL50611 |
RENAULT
Captur
dCi 90 Van
2017-04-26
2023-03-31
625
1727
2016
157531
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.