RENAULT MASTER 2,3 DCI, S&S, T33, L2H2, 145 HK, 107 KW
KM-visning: 246007 km
Sidst synet: 25/05-2023
Køretøjet har defekt batteri – ingen strøm, tager ikke imod udestrøm.
Der er stenslag i forrude.
Det er defekter på lygter og spejle – højre baglygte mangler, venstre side blink og flere pærer defekte.
Lys defekt.
Køretøjet har anhængertræk – el-stik mangler.
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 1-2 mm
Der er 3 sæder inklusive førersædet.
Supplerende oplysninger (information fra registrerings attest): anmeldt til firmakørsel, tilkoblingsanordning: ja.
Der er ridser/mærker fra klistermærker/logo hele vejen rundt om bilen.
Køretøjet er folieret overalt, men mange afskalninger.
Venstre dør dårlig tilpasset.
Venstre udvendigt dørhåndtag mangler, lås defekt.
Dækplade i forkofanger mangler.
Flere plast-sidepaneler mangler.
Der er store huller i fører og passager sæder.
Der er buler i skydedør, højre side, højre bagdør, dørpladen.
Hul i dørpladen indbrudsforsøg.
Skydedør i højre side kan ikke åbnes, håndtag defekt.
Bagdøre har 270 grader åbningsmulighed.
Gummiknopper til dørstop på bagdøre mangler delvis.
Støj fra kobling eller diverse aksler især ved igangsætning.
Højre sidespejl defekt.
Kan ikke åbnes med nøgle.
Indstigning via højre fordør.