RENAULT MEGANE 1,5 DCI, ESM, 110, sport tourer
KM-visning: 218.599 km
Sidst synet: 27/10-2025 – godkendt.
Køretøjet har navigation.
Køretøjet har p-sensor bagpå.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm
Der medfølger 4 stk. alufælge, størrelse: 16’, dækmønster: ca. 3 mm.
Der er ridser på for og bagkofanger, venstre og højre bagskærm.
| B2B nummer | 67522 BT84481-2 |
BT84481
VF1RFB00X58687223
RENAULT
MEGANE
1.5 dCi ESM 110 Sport Tourer
2017-11-22
| Sidste synsdato: |
2025-10-27
| Drivmiddel: |
1873
| Km visning: |
218599
| Startet: |
| Anhængertræk: |
| Kabinetilstand: |
Almindelig slitage
| Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.