Beskrivelse
SCANVOGN mandskabsvogn/skurvogn 5200-1500 med toilet og opholdsrum
Årgang 2005
Reg nr.: UE2232
Vognen indeholder blandt andet:
Køleskab
Varmer
Bord og stole
Lille gas blus
Køkkenvask
4 skabe
Vindue i opholdsrum. Se foto
Porta Potti toilet. Se foto
Opbevaringsrum til f.eks. værktøj/redskaber. Se foto
Støtteben.
Ventilation på siden. Se foto
Bredde: ca. 2,50 meter
Højde: ca. 2,80 meter
længde: ca. 5,20 meter. Plus træk ca: 1,80 meter
Låse i døre medfølger ikke.
Sælger oplyser at gas flasker kan være i lågen på den ene side.
Sælger oplyser at vognen virkede ved hensætning på lager.
Rust/ridser/buler/slidtage efter alder og brug.
Sælges uden nummer plade.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
| B2B nummer | 61606/51003 |
| Reg. Nr.: |
UE2232
|
| Chassisnummer: |
UHEMSV02550030236
|
| Mærke: |
SCANVOGN
|
| Model: |
UOPLYST
|
| Type: |
5200-1500
|
| Første registreringsdato: |
2005-03-22
|
| Sidste synsdato: |
2020-04-22
|
| Er der betalt dansk registreringsafgift på dette køretøj?: |
Ja
|
| Tilkommer der moms?: |
Nej
|
| Totalvægt (Kg): |
2000
|
| Model Årgang: |
2005
|
| Anhængertræk: |
Nej
|
| Længde (m): |
5,2+1,8
|
| Bredde (m): |
2,5
|
| Højde (m): |
2,8
|
| Generel samlet vurdering: |
B: Køretøjet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.
|