SKODA FABIA 1,2 TSI, hatchback, 105 HK, 77 KW
KM-visning: 94.921 km
Sidst synet: 22/01-2024
Forrude og lys er uden væsentlige synlige fejl.
Det er defekter på lygter og spejle – ridser.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 5 mm
Der er ridser på venstre for og bagdør, højre bagskærm, forkofanger, bagkofanger og motorhjelm.
Der er aluminium hjul i bagagerum, vurderet resterende dækmønster: ca. 3 mm.
Dækstørrelse: 195/55 R15
B2B nummer | 59397 AK73227 |
SKODA
FABIA
1.2 TSI 105 HK Hatchback
2014-02-25
2024-01-22
1585
2014
94921
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |