SKODA SUPERB 3,6 V6, 4 x 4, stationcar, 260 HK, 191 KW
KM-visning: 158.345 km
Sidst synet: 26/07-2023
Køretøjets instrumentbord/midterkonsol har defekter/huller.
Køretøjet har p-sensor bagved.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Antenne mangler.
17’’ alufælge, med brugsspor.
Der er hundegitter i køretøjet.
Der er metalgitter indvendig på bagruden.
Der er ridser på højre for og bagdør, venstre forskærm, venstre fordør, bagklap og forkofanger.
Der er buler på højre forskærm.
Højre bagerste refleks er revnet – se foto.
Der er lakskader på venstre tagrude over for og bagdør – se foto.
B2B nummer | 59266 AF71645 |
SKODA
SUPERB COMBI
3.6 V6 260 HK Stationcar 4X4 DSG
2013-06-19
2023-07-26
2297
2013
158345
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |