SUZUKI GSX-R 1000
KM-visning: 35.739 km
Køretøjet har været startet med booster.
Defekt batteri.
Køretøjet har været startet med extern batteri.
Motorcyklen har ikke kørt da motor går ud når extern batteri tages af.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 2 mm
Der er ridser på kåbe og tank.
OBS! Sælges uden registreringsattest.
Har ikke været dansk indregistreret.
Har tidligere været tysk indregistreret, afmeldt 19-07-2019.
Sælges kun til bydere med Dansk CVR-nummer.
B2B nummer | 56974 |
SUZUKI
GSX-R 1000
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.