SUZUKI VS800 MC, grå
KM-visning: 42.730 km
Sidst synet: 01-06-2015
Køretøjet kan ikke starte.
Lygter og spejle er uden væsentlige synlige fejl.
Lysets funktionalitet kunne ikke kontrolleres.
Vurderet resterende dækmønster: ca. 2 mm
Antal siddepladser (information fra registrerings attest): 2
Motor tørner med ekstern strøm, men starter ikke.
Der er lakskade på venstre side af tank.
Der er rust på udstødning.
Dæksel mangler på venstre og højre side.
Bagerst sæde mangler.
Der er ingen luft i bagdækket.
Der er ridser på bagskærm.
Sadel er løs.
B2B nummer | 56973 AU75578 |
SUZUKI
VS
800
1993-03-26
2015-06-01
410
42730
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.