TORO GROUNDSMASTER GM 3400 4WD POWER UNIT selvkørende rotorklipper
Årgang 2012
Timer 5543,2. Se foto
Vægt 225 kg
Sælger har startet/kørt klipperen på pladsen. Se video
Sidste service ved 5085 timer. Se foto
Ved gennemgang er blandt andet følgende noteret:
Der medfølger reservedele, blandt andet extra dæk. Se foto
Sæde slidt, lille revne. Se foto
Sælger oplyser at ladelampe lyser, men at klipperen lader ok.
Sælger oplyser at klipperen var i brug sæson 2023.
Sælger oplyser at klipperen var funktionelt ved hensættelse på lager.
Rust/ridser/buler/slidtage efter alder og brug.
Maskinen har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Maskinen har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af maskinen.
Maskinen SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af maskinen på vegne af sælger.
B2B nummer | 60697 |
TORO
GROUNDSMASTER GM 3400
Serienummer: |
30651-312000055
2012
CE Mærket: |
Generel samlet vurdering: |
B: Materiellet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.