TOYOTA COROLLA VERSO, 1,6 SPORTS VAN, BENZIN
Bilen er startet med booster og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang. Se video
Sælger oplyser at bilen virkede ved hensætning på lager.
Årgang: 2005
KM: 85.855
Sidst synet ved km 65.000 . Godkendt 30-12-2021
Ved gennemgang er der blandt andet bemærket følgende:
Stenslag i forrude. Se foto
Afdækning ved venstre side spejl mangler. Se foto
Plast afdækning højre side på kofanger er løst. Se foto
Bilen har oliefyr med fjernbetjening. Ikke testet
El ruder. Ikke testet
Sælger oplyser, at der er rust i forbro.
Bilen har stenslag i forrude, øvrige vinduer, spejle og lygter er uden væsentlige synlige fejl.
Bilens vanger og inderskærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilens registreringsattest medfølger.
Bilen sælges uden nummerplader.
B2B nummer | 60701 |
TOYOTA
COROLLA VERSO
1,6 SPORTS VAN
2005-12-27
2021-12-30
EURO-norm: |
År 2005 miljønorm
2025
2005
85.855
Almindelig slitage
Generel samlet vurdering: |