Beskrivelse
TOYOTA HIACE 2,5 D-4D, 4WD varebil
Bilen er startet og kørt på pladsen af sælger ved gennemgang.
Sælger oplyser at bilen virkede ved hensætning på lager.
Årgang: 2009
KM: 254.833
Bilen er sidst synet 12-08-2021 - Godkendt ved km 239.000
Ved gennemgang var der blandt andet følgende at bemærke:
El ruder. Ikke testet
Hul i førersæde.
Sædevarme. Ikke testet
Sælger oplyser:
Reoler og strømfordeler i varerum ikke medfølger.
Tagbøjler medfølger
Bilen har anhængertræk med synsfri sammenkobling / tilladt vægt af påhængskøretøj:
Med bremser: 2500 kg
Uden bremser: 750 kg
Bilen har / kan have - rust, gennemtæring og stenslag.
Bilens vanger og inderskærme er ikke kontrolleret.
Buler/ridser efter alder og brug. Se foto
Bilens registreringsattest medfølger.
Bilen sælges uden nummerplader.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Køretøjet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Køretøjet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Køretøjet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af køretøjet.
Køretøjet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af køretøjet på vegne af sælger.
OBS: Da auktionsmateriellet i nogle tilfælde først bliver afhentet lang tid efter det er besigtiget, kan funktionaliteten af batterier, bremser der sætter sig fast, elektriske fejl og lignende, samt fejl direkte som følge af at køretøjet ikke anvendes, derfor ikke sikres.
B2B nummer | 47737 |
Reg. Nr.: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Chassisnummer: |
xxxx-xxxx-xxxx
|
Mærke: |
TOYOTA
|
Model: |
HIACE
|
Type: |
2,5 D-4D 4WD
|
Første registreringsdato: |
2009-01-14
|
Sidste synsdato: |
2021-08-12
|
Tilkommer der moms?: |
Nej
|
Anhængertræk træk af vægt (uden bremser): |
750
|
Totalvægt (Kg): |
3000
|
Model Årgang: |
2009
|
Km visning: |
254.833
|
Nummerplade: |
Sælges uden
|
Anhængertræk: |
Ja
|
Generel samlet vurdering: |
B: Køretøjet er i brugsmæssig stand, men kan have mindre fejl.
|