TOYOTA HIACE 2,5 D-4D, van, 4WD, 117 HK, 86 KW
KM-visning: 220.554 km
Sidst synet: 06/01-2022
Euronorm: Euro IV
Vurderet resterende dækmønster: ca. 4 mm
Der er 3 sæder inklusive førersædet.
Supplerende oplysninger fra registrerings attest: tilkoblingsanordning: ja, lukket kasse.
Der er skydedør i begge sider og dobbeltdør bagerst.
Radio med navigationsanlæg.
Der er buler og rust på siderne.
Varerum er beklædt, bunden er af træfiner.
Der er ridser på hele bilen.
B2B nummer | 59334 FJ92101 |
TOYOTA
HIACE
2,5 D-4D VAN 4WD
2011-12-22
2022-01-06
3000
220554
Har huller
4 X 4
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.