Beskrivelse
Transportkasser med skum, grønne.
Ca. mål; B:56 x D27 x H28
Materiellet kan have brugsmærker, huller og mangler.
Fylder 1 palleplads, ca.:
L x B x H: 85 x 120 x 100 cm.
Palle vægt, ca. 108 kg.
Final drive, Assembly. Slutdrev 1 stk.
Ca. 80 stk. Ledsæt, drivaksel 251 598 101
Formsyet pressening.
1 stk. Motorola VHF Radio GM360
136-174 MHZ -25 W Sel 5
Type: MW304Ac
7 par briller, motor, M/99
1 stk. Akometer.
Ca. 25 stk. Bardun, komplet.
1 stk. metaldetektor, brugt. Sælger oplyser den er vandskadet.
Ca. 30 stk. antenne, PRR, Indbygning, Leo2
1 stk. Sabre 5000
1 sæt motorcykel taske med stativ, 1 nøgle.
Materiellet kan have brugsmærker, huller og mangler.
Fylder 1 palleplads, ca.:
L x B x H: 120 x 80 x 120 cm.
Palle vægt, ca. 430 kg.
Ved dansk køb tilkommer moms på denne auktion.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Materiellet har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Materiellet har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Materiellet kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af materiellet.
Materiellet SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af materiellet på vegne af sælger.
| B2B nummer | 67659 |
| Tilkommer der moms?: |
Ja
|
| Generel samlet vurdering: |
C: Materiellet kan have større fejl, mangler samt evt. konstruktionsændringer.
|