VALMET 6300 skovtraktor med vendbar sæde
Ny info tilføjet 30.06.2022
Traktoren har vendbar sæde incl. joystik, således foreksempel kranen på skovvognen kan betjenes. Bemærk skovvogn medfølger ikke.
Traktoren er startet på pladsen, men ikke testkørt.
Sælger oplyser at traktoren er fuld funktionel.
Vogn på foto medfølger ikke
Årgang 1995
Timer: 10.940
Traktoren har en del rust omkring førerkabine og skærme. Se foto
Traktoren har skovinddækning. Se foto
Traktoren har gode dæk
Traktoren har DELTA POWER SHIFT og autocontrol
Traktorens førersæde er slidt
Traktoren har hydraulisk udtag bagest
Traktorens vinduer og spejle er uden væsentlige synlige fejl, men kan have ridser.
Registreringsattest medfølger.
Traktoren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traktoren har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Traktoren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traktoren.
Traktoren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traktoren på vegne af sælger.
B2B nummer | 33910 |
VALMET
6300
13-01-1995
06-02-1997
8000
1995
Time tæller visning: |
10.940
Slidt
Generel samlet vurdering: |