VALMET VALTRA 800-4 traktor
Sælger har startet og kørt traktoren på pladsen. Se video
Sælger oplyser at traktor virkede ved henstilling.
Traktoren fremstår i god stand men har/kan have rust og ridser efter alder og brug
Traktor:
Årgang 1999
Timer: 6053,3
Sidste olieskift ved timer 5823. se foto
HE-VA DOUBLET Front lift
Bag lift
PTO bag
Hydraulik udtag bag/for
GRAMMER førersæde
Traktoren har rust omkring førerkabine. Se foto
Vinduerne og spejlene er uden væsentlige synlige fejl, men kan have mindre ridser.
Registreringsattest medfølger.
Traktoren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traktoren har naturligt slitage som må forventes i forhold til timer og alder.
Traktoren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traktoren.
Traktoren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traktoren på vegne af sælger.
B2B nummer | 27734 |
VALMET
VALTRA
800-4
1999-03-02
2004-06-07
6500
1999
Time tæller visning: |
6053,3
Generel samlet vurdering: |